شرکت نادیان
 دارای نمایندگی های مختلفی
 از شرکت های مطرح
 فناوری اطلاعات به منظور تأمین
 سخت افزار مورد نیاز مشتریان
 می باشد
 
 

یکی از بزرگترین نگرانی های متخصصین رشته IT ،تامین کالا و تجهیزات اورجینال در پروژه های کشور می باشد و طبیعتاً بعد از گذراندن مرحله سخت و پر کار فاز شناخت و رسیدن به الگوئی مناسب و طراحی جامع نهایتاً آنچه ثمره این فاز خواهد شد لیستی از تجهیزات بسیار گران قیمت و حساس خواهد بود که لازمه ورود به فاز پیاده سازی می باشد. این دغدغه که تجهیزات اصالت خود را دارا باشد و از کارائی بالایی برخوردار باشد امری طبیعی خواهد بود. متاسفانه شرایط تحریم و مشکلات واردات این قبیل تجهیزات به کشور بازار را بسیار ملتهب و بی ثبات کرده است و راه را برای هر گونه سوء استفاده باز نموده. همت بر آن بوده است که واحد بازرگانی خارجی و داخلی شرکت نادیان با تکیه بر تجربه و ارتباطات گسترده ، تجهیزات صنعت IT را با بهترین کیفیت تهیه نماید و این تعهد اخلاقی را به کل جامعه IT کشور خواهد داد که بهترین محصولات را با بالاترین درجه اصالت در اختیار خریداران قرار دهد.

 
 

مجازی سازی (virtualization):

جهت پاسخ به چالشهای موجود و استفاده از مزایای تکنولوژی، کمپانیهای بزرگ دنیا ، به مجازی سازی روی آورده اند. از آن جمله میتوان به شرکتهای XEN, MICROSOFT, HP, VMWARE اشاره کرد . در این میان شرکت VMWARE با ارائه راه حلهای جامع و محصولات متنوع ، در این وادی پیشتاز است.بسیاری از شرکتها و موسسات بزرگ دنیا  نظیر شرکتهای نفتی، بانکها و بیمه ها از محصولات VMWARE استفاده میکنند .

مجازی سازی نرم افزارها با استفاده از تکنولوژی  Citrix دارای قابلیتهای  فراوانی برای سازمانها،شرکتها و کاربران استفاده کننده می باشد، که در ذیل به برخی از آنها اشاره می کنیم:

-کاهش هزینه در خرید سخت افزار های قوی برای دستگاه های کاربران جهت اجرای نرم افزارها
-دسترسی به برنامه های مختلف در هر زمان و مکانی برای کاربران
-قابلیت آپدیت نرم افزارهای ارائه شده به کاربران با کمترین هزینه و زمان بدون نیاز به نصب نرم افزار بر روی دستگاه کاربران